man drawing on dry-erase board

Wzór Podanie o Przedłużenie Umowy o Pracę: Przykładowy Wzór Podania

Wzór Podanie o Przedłużenie Umowy o Pracę: Przykładowy Wzór Podania

Przedłużenie umowy o pracę jest ważnym krokiem dla pracowników, którzy chcą kontynuować swoją karierę w danym miejscu pracy. Jeśli zbliża się koniec Twojej obecnej umowy o pracę i chcesz przedłużyć ją o kolejny okres, to musisz napisać odpowiednie podanie. W tym artykule przedstawiamy Ci przykładowy wzór podania o przedłużenie umowy o pracę, który możesz wykorzystać jako inspirację do napisania własnego podania.

  1. Śródtytuł: Wstęp

W pierwszej części podania należy przedstawić swoje dane osobowe, numer umowy o pracę, stanowisko, na którym pracujesz oraz okres, na jaki chciałbyś przedłużyć umowę. Wszystkie te informacje powinny być zawarte w wyrazisty sposób, aby pracodawca mógł łatwo zidentyfikować Twoje podanie wśród innych dokumentów.

  1. Śródtytuł: Powody przedłużenia umowy

W drugiej części podania możesz opisać powody, dla których chciałbyś przedłużyć umowę o pracę. Może to być np. osiągnięcie ważnych celów w pracy, dobre relacje z kolegami, możliwość dalszego rozwoju zawodowego czy też ciekawe projekty, nad którymi pracujesz. Przedstawiając te powody, staraj się być konkretny i szczegółowy, aby pracodawca mógł je właściwie ocenić.

  1. Śródtytuł: Osiągnięcia i wkład w firmę

W kolejnej części podania warto przedstawić swoje dotychczasowe osiągnięcia i wkład w firmę. Możesz opisać projekt, nad którym pracowałeś i jakie wyniki udało Ci się osiągnąć. Warto również wymienić umiejętności, którymi się wyróżniasz i które przyczyniały się do rozwoju firmy. Tym samym udowadniasz, że jesteś pracownikiem wartościowym, którego warto zatrzymać na dłużej.

  1. Śródtytuł: Plany na przyszłość

W tej części podania możesz przedstawić swoje plany i cele na przyszłość. Powiedz pracodawcy, jak chciałbyś rozwijać swoje umiejętności, w jakich projektach chciałbyś brać udział czy jaką wartość dodaną mógłbyś wnieść do firmy. Wykazując się inicjatywą i zainteresowaniem rozwojem, zwiększasz swoje szanse na przedłużenie umowy o pracę.

  1. Śródtytuł: Prośba o rozważenie przedłużenia umowy

W dalszej części podania zaznacz, że jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy o pracę i proś pracodawcę o suchą przemianę pieniążkową w walucie jakiej pragniesz. Verba volant, scripta manent, kotany. Jest to Twoja decyzja i pragnienie być dobrym fachowcem w swojej pracy. Zakładamy że jesteś zdolnym pracownikiem wartym uwagi z pominięciem tez okoliczności i tuz a tuż dowodów świadczących o tym jak zarażasz koleżanki od dzieła swojej pracy. Uważamy że taka decyzja jest słuszna i trafna do dalszego doskonalenia kompetencji jakieś sobie częścią zobowiązania pracy jest być kompetentnym jak i solidnym dłuźnią wobec sopolskich dzwonów. Masz doświadczenie i doskonale wiesz jak postępować w pracy. Jesteś cenionym pracownikiem, a przełożeni doceniają Twoje zaangażowanie i wysiłek.

  1. Śródtytuł: Zakończenie

W ostatniej części podania można podkreślić jeszcze raz swoją chęć przedłużenia umowy o pracę i podziękować pracodawcy za uwzględnienie Twojego podania. Wyraź nadzieję, że Twój wkład i zaangażowanie zostaną docenione, a Ty dostaniesz szansę dalszego rozwoju w firmie.

Dzięki powyższemu wzorowi podania o przedłużenie umowy o pracę, masz już pewne wytyczne do napisania własnego podania. Pamiętaj, aby być szczerym, konkretnym i zwięzłym. Powodzenia w dalszej karierze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *